Kup wybrany generator pary Braun i odbierz
nawet do 200 zł zwrotu

3 edycja

Informacje na temat Promocji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 607 817 877, w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00 – 16.00. Koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora.

Więcej informacji o produktach Braun znajdziesz na www.braunhousehold.com/pl-pl

Promocja zakończyła się w związku z wyczerpaniem puli zwrotów!

Cashback pełną parą!

Kup wybrany generator pary Braun i odbierz nawet do 200 zł zwrotu!

Codzienne dbanie o nieskazitelną garderobę i domowe tekstylia może być szybkie i przyjemne!

Żelazka z generatorem pary Braun, wyposażone w nowoczesne funkcje, wytrzymałe, łatwe w manewrowaniu stopy oraz mocne wyrzut i ciśnienie pary, pomogą zadbać o świetną kondycję tkanin, likwidując nawet najtrudniejsze zagniecenia. Innowacje technologiczne, niska waga żelazka, pojemny pojemnik na wodę i tryb TURBO pozwalają zaoszczędzić wiele czasu, spędzanego na prasowaniu. A nasza promocja – środki, zainwestowane w te profesjonalne urządzenia!

Wybierz model generatora objętego promocją, zachowaj dowód zakupu oraz oryginalne opakowanie i zarejestruj produkt tutaj (załączając zdjęcia dowodu zakupu oraz wyciętego fragmentu opakowania), aby odebrać zwrot środków na Twoje konto!

Mniej niedoskonałości – więcej oszczędności!

Jak wziąć udział w promocji?

Kup wybrany generator pary Braun

w okresie od 01.10.2022 do 31.12.2022, przed wyczerpaniem puli zwrotów w wybranych sklepach objętych promocją. Sprawdź tutaj modele generatorów pary biorące udział w akcji oraz tutaj sklepy objęte promocją.

Zachowaj dowód zakupu i oryginalne opakowanie

Będą Ci potrzebne do rejestracji produktu.

Zarejestruj się w ciągu 7 dni od zakupu

przed wyczerpaniem puli zwrotów na stronie rejestracji.
(do rejestracji przygotuj zdjęcie dowodu zakupu oraz wyciętego zgodnie z instrukcją fragmentu opakowania. Instrukcję znajdziesz w regulaminie).

Odbierz zwrot

100 zł lub 200 zł w zależności od zakupionego modelu generatora, przelewem na konto po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia. Wypłata zwrotu nastąpi w terminie 10 dni roboczych od daty pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia udziału w promocji. Szczegóły w regulaminie.

Promocja trwa od 01.10.2022 do 31.12.2022 lub do wyczerpania puli zwrotów.